KAMPANIE GOOGLE ADS

Specjalnie dla Ciebie nie tylko uruchomimy kampanię reklamową w Google Ads, lecz również zoptymalizujemy ją w taki sposób, aby jej koszt był jak najniższy, a efektywność możliwie wysoka. To ważne, ponieważ kampanie bez profesjonalnego nadzoru często potrafią się wymknąć spod kontroli. My zadbamy o to, aby ich opłacalność znacząco rosła.

Umiejętnie stosujemy remarketing

Korzystamy też z remarketingu, dzięki któremu można docierać z reklamami Google Ads do osób, które już były na Twojej stronie, ale finalnie nie dokonały zamówienia. Ponowne wyświetlanie komunikatów promocyjnych skierowanych do takich osób zwiększa prawdopodobieństwo, że da się ona przekonać i wróci dokończyć zakup.

Elastyczne pakiety reklamowe

Dobieramy zakres działań w zależności od potrzeb i możliwości finansowych klienta. Dobieramy zakres działań reklamowych tak żeby klient odczuwał zwrot z inwestycji w reklamę.

Ciekawostka

Czy wiesz ze firmy hostingowe zużywają tyle energii co mała huta?

Staramy się dobierać tak nasze zasoby, sprzęt i partnerów żeby jak najmniej obciążać środowisko. Stawiamy na firmy które korzystają z źródeł energii odnawialnej.

NAPISZ DO NAS

Budujesz własny biznes?
Szukasz nowych klientów?
Zastanawiasz się jak prowadzić kampanię reklamową?
Świetnie się składa! Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w osiąganiu zysków.
Zadzwoń teraz, opowiedz nam o Twojej firmie, a my znajdziemy sposób, aby Twoje zyski rosły!

ZADZWOŃ

+48 797 919 651

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia
Pn. - Pt. 9 - 16

ul. Jana Kamrowskiego 17,
81-603 Gdynia